Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

 

Ognisko integracyjne

Wspólnie z wychowankami postanowiliśmy zorganizować ognisko w charakterystycznej scenerii dawnego zbiornika wodnego połżonego w Iwinach. 

Konkurs plastyczno - fotograficzny "Zwierzęta bracia mniejsi, przyjaźń i piękno"

       - wywiad z dyrekcją oraz wychowankiem (kliknij mnie)

 

23 maja na dziedzińcu Zamku w Kliczkowie odbył się wernisaż prac konkursu plastyczno-fotograficznego kierowanego do wychowanków młodzieżowych ośrodków wychowawczych. W tegorocznej edycji wzięło udział 5 Placówek...

Prace społeczne w Klekusiowie

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Iwinach wielokrotnie pmagali przy budowie schroniska dla dzikich zwierząt "klekusiowo".

zajęcia kulinarne

Podczas zajęć kulinarnych wycowankowie przygotowują proste potrawy, uczą się bezpiecznego posługiwania narzędziami kuchennymi oraz przestrzegania zasad higieny. Wspólne przygotowanie posiłków rozwija także umiejętnosci współpracy w grupach.

 

Survival

Współcześnie, gdy większość z nas wychowuje się z dala od lasów, w bezpiecznych i ciepłych siedzibach, podstawowe umiejętnosci z tego zakresu stają się nam obce. A tymczasem obcowanie z naturą daje mnóstwo satysfakcji, wycisza i uspokaja. Ponadto pozwala docenić wartość...