Co u nas słychać?

 

Zimą chłopcy zajeli się fotografią

W listopadzie odbyły się zawody pływackie w Zgorzelcu. Chłopcy okazali się dobrymi pływakami na podium drugiego miejsca prezentowali się znakomicie.

W październiku 2014 roku odbyły się otrzęsiny. Nowoprzybyli wychowankowie musieli przejść chrzest, aby stać się pełnoprawnymi obywatelami palcówki. Chłopcy mężnie zniesli wyczerpujące i trudne zadania.  

Wysiłek na macie opłacił się. W nagrodę wychowankowie mogli obejrzeć galę boksu Polska & Ukraina.

Nasi wychowankowie mieli możliwość zmierzyć się z własnymi słabościami podczas profesjonalnego treningu bokserskiego, który odbył się w klubie "Champion" w Chojnowie. Chłopaki usilnie próbowali wbić sobie trochę wiedzy do głowy.

Jak co roku w naszej placówce zorganizowano imprezę integracyjną. Od uczestników wymaga się dobrego humoru oraz gotowosci do podejmowania wyzwań.

Z okazji Dnia Chłopaka odbyło się wiele zabaw i konkursów. Panowie zmagali się w zadaniach siłowych i sprawnościowych. Najwiekszą trudność sprawił naszym asom spacer w stroju wieczorowym tj. obuwiu na obcasie.Śmiech

W taki oto sposób młodzi gniewni dbają o środowisko i wizerunek małej miejscowości o nazwie Iwiny.

We wrześniu 2014 roku odbył się konkurs fotografii. Eksperymentowanie z z aparatem okazało się ciekawą lekcją.Chłopcy odkryli swą artystyczną duszę.

 

 

 

NA GÓRĘ